Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 21 з поглибленим вивченням окремих предметів Кременчуцької міської ради Полтавської області

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

39623, м.Кременчук, вул. Чкалова, буд. 217.

Тел./факс: +3805366 53977

Переваги навчання у школі-інтернаті:

-  безкоштовне утримання для дітей із сімей пільгових категорій;

-   можливість перебування Вашої  дитини до 19.00;

-  можливість цілодобового проживання;

-  чотирьох або п’ятиразове збалансоване харчування;

-  якісне медичне обслуговування;

-  висококваліфіковані вчителі та вихователі;

-  постійний психологічний супровід Вашої дитини;

-  заняття в різноманітних гуртках та секціях;

-  наявність новітніх комп’ютерних технологій та ін.

22 груд. 2017
Для забезпечення прозорої конкурентоспроможності серед імовірних постачальників адміністрація Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №21 з поглибленим вивченням окремих предметів Кременчуцької міської ради Полтавської області оголошує проведення конкурсу на щоденне постачання продуктів харчової та сільськогосподарської промисловості з 20.12.2017 протягом 20 календарних днів. Деталі конкурсу у вкладці "Шкільне харчування" Конкурс на щоденне постачання продуктів харчової та сільськогосподарської промисловості"
5 груд. 2017
Результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №21 з поглибленим вивченням окремих предметів Кременчуцької міської ради Полтавської області У 2017-2018 навчальному році
1 груд. 2016
Лідер нового покоління
1 грудня на базі Кременчуцької школи-інтернату №21 пройшла конкурсна програма "Лідер нового покоління", в якій брали участь 8 шкіл.
30 вер. 2016
Любі вчителі вітаємо зі святом!
30 вересня учнівське самоврядування привітало вчителів з їхнім професійним святом!
1 вер. 2016
Свято Першого дзвоника
Ось і пролунав перший дзвоник для учнів школи-інтернату №21. Вперше на цьому святі були учні 1 А та 1 Б класу
25 серп. 2016
конкурс на постачання продуктів харчової промисловості
Для забезпечення прозорої конкурентоспроможності серед імовірних постачальників адміністрація Кременчуцької спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів №21 з поглибленим вивченням окремих предметів Кременчуцької міської ради Полтавської області оголошує проведення конкурсу на щоденне постачання продуктів харчової та сільськогосподарської промисловості з 20.08.2016 протягом 10 календарних днів.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"