Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 21 з поглибленим вивченням окремих предметів Кременчуцької міської ради Полтавської області

Інтернат

Школа-інтернат розпочала свою діяльність з 1 січня 2004 року. Навчальний заклад створено шляхом реорганізації загальноосвітньої школи №21 міста Кременчука, яка функціонувала з 1976 року. На сьогоднішній день загальна кількість дітей 300, з них цілодобово перебувають на інтернаті 90.

Діти забезпечені 5-им харчуванням,санітарно-гігієнічними засобами, частково канцтоварами, безкоштовними підручниками, діти пільгових категорій забезпечуються взуттям і одягом (за необхідності).

В гуртожитках є все необхідне для проживання (гаряча, холодна вода, питна вода від фірми Ізумруд, затишні кімнати, дотримується належний температурний режим (в кімнатах не менше 22°С)). Для дітей гуртожитку працюють секція спортивного танцю,  гурток “Дивосвіт”, театральна студія “Дебют”, секція дзюдо, гурток “Чарівниця ”, арт-студія “Крок”. Діти знаходяться цілодобово під наглядом вихователів. Для проведення цікавого дозвілля є дві кімнати відпочинку, оснащені комп’ютерною та аудіотехнікою.

Документи,які потрібні для зарахування в інтернат:

- заява від батьків;

- копія свідоцтва про народження;

- довідка про склад сім’ї;

- довідки, які підтверджують пільговий статус: матері-одиначки, напівсироти, діти, які знаходяться під опікою, потерпівши від наслідків аварії на ЧАЕС, малозабезпечені;

- проходження Полтавської медико-психолого-педагогічної комісії на базі навчального закладу; діти пільгових категорій утримуються безкоштовно.