Технологія верстатних робіт

Технические науки

Навчальний посібник призначений для учнів професійно-технічних навчальних закладів
машинобудівного профілю. У посібнику розглядаються основні правила безпеки під час організації
робіт на металорізальних верстатах, основні поняття з технічної механіки, відомості про слюсарну
обробку, токарну справу, металообробні верстати, технологічні процеси токарної обробки деталей. В
окремих розділах посібника наведені довідкові відомості, необхідні кваліфікованим робітникам в
умовах роботи на невеликих підприємствах.
Даний навчальний посібник є одним із серії посібників, що будуть висвітлювати комплекс
питань щодо основних відомостей про технологічний процес токарної обробки деталей, приводи
металообробних верстатів, їх експлуатацію, ремонт та налагодження, основні відомості зі
стандартизації й організації контролю якості готової продукції.
Навчальний посібник може бути використаний у підготовці за професією «Верстатник
широкого профілю, оператор верстатів з ПК» у професійно-технічних навчальних закладах, а також
під час підготовки студентів вищих навчальних закладів за напрямами «Машинобудування» та
«Інженерна механіка», у процесі вивчення дисциплін «Технологія верстатних робіт»,
«Металообробні верстати».
Pозpаховано на наукових, інженеpно-технічних, педагогічних пpацівників, учнів професійно-
технічних навчальних закладів.

Практичне завдання за темою «Об’єкт проектної діяльності №2: Гольниця»

Практичне завдання за темою «Об’єкт проектної діяльності №2: Гольниця» Готові вироби НЕ надавати, тільки фото!!! Роботу надати на паперовому носії.

хімія 11 клас. Індивідуальний план

Пометун, О. І. Всесвітня історія. Історія України [Текст] : підручник для 6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. /О. І. Пометун, П. В, Мороз, Ю. Б. Малієнко . – К. : Освіта, 2014. – 256 с. : іл. Підручник підготовлений відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для загальноосвітніх навчальних закладів, допоможе учням скласти чіике уявлення про історію Стародавнього світу, навчить працювати творчо, визначати своє ставлення до історичних подій. Особлива увага в підручнику приділяється питанням духовної і матеріальної культури, історії повсякденного життя, віруванням народів давнини. Методичний апарат підручника побудовано з урахуванням вимог особистісно орієнтованого підходу до навчання, що дає можливість вчителю диференціювати роботу з учнями, передбачає їхню самостійну дослідницьку діяльність.