ОЛІМПІЙСЬКА ОСВІТА У ШКОЛІ. Методичний посібник

ББК 75.4 (0)90+75.116.04
Рецензенти:
Круцевич Т.Ю., доктор наук з фізичної культури і спорту, професор,
завідувач кафедри Теорії і методики фізичного виховання НУФВСУ;
Радченко Л.О., кандидат наук з фізичної культури і спорту, доцент
кафедри олімпійського і професіонального спорту, завідувач лабораторії
«Олімпійська освіта» НДІ НУФВСУ.
Схвалено комісією з фізичного виховання Науково-методичної Ради
Міністерства освіти і науки України (лист від 25.06.2009 № 14/18-Г-225).
Єрмолова В.М. Олімпійська освіта в школі / В.М. Єрмолова. – К:,
2009. – 85 с.
До збірника увійшли сценарії олімпійських уроків і свят з
олімпійської тематики, а також методичні рекомендації щодо їх
проведення.
Книга допоможе педагогічним працівникам загальноосвітніх
навчальних закладів організувати навчальні заняття і позаурочні
заходи з олімпійської тематики, які стануть радісною подією для їх
учасників, гостей і організаторів.
УДК 796.032..375.51
ББК 75.4 (0)90+75.116.04
Видано на замовлення
Національного Олімпійського комітету України
© Національний Олімпійський комітет
України, 2009
© Єрмолова В.М., 2009

Практичне завдання до тесту №2 за темамою: «Об’єкт проектної діяльності №1: Вироби в етнічному стилі (Сидушка на стілець)».

Практичне завдання за темою: «Об’єкт проектної діяльності №1: Вироби в етнічному стилі (Сидушка на стілець)». Готові вироби НЕ надавати, тільки фото!!! Роботу надати на паперовому носії.

Фізика. 7 клас

Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Харків: «Ранок», 2015.

Інформатика 9 клас

Підручник має особливості: для кожного уроку виділено окрему тему. Зміст теми викладено у відповідях на запитання, з переліком яких можна ознайомитися на початку теми. Крім того, у підручнику містяться практичні та лабораторні роботи, які мають виконуватися на комп’ютері, а результати зберігатися в спеціальній структурі папок. Кожний урок складається з основного та додаткового матеріалу («Поглиблюємо знання»), що поділяється на теоретичну та практичну частини: «Вивчаємо» та «Діємо». Радимо вам спочатку ознайомитися з теорією («Вивчаємо»), а потім послідовно, крок за кроком, виконувати запропоновані вправи («Діємо») на основі файлів-заготовок, що містяться на компакт-диску до підручника.