Лист МОН України №1/9-509 від 20.08.2018

Лист МОН України  №1/9-509 від 20.08.2018

Разное

Про перелік навчальної літератури рекомендованої для використання в закладах дошкільної освіти

Збірник матеріалів з української літератури для учнів 7-го класу

Даний збірник матеріалів дозволить доповнити підручник «Української мови та літератури» Слоньовської О., як для класів з українською мовою навчання так і для класів де навчання проводиться на російській мові. У збірник увішли біографії письменників, їх твори та критика на них, це дозволить учневі більше дізнатися про авторів та про їх твори. Збірник повністю відповідає програмі з української літератури для 7-го класу 12-ти річної школи. Укладач сподівається, що це дасть змогу учням зберегти свій час и краще підготуватися до уроків. Бажаю успіхів у вивченні української літератури!

Вимоги до програм з позашкільної освіти

індивідуальний план-Укр.літ 5кл 1сем

індивідуальний план-УЛ 5кл 1сем