Кременчуцький ліцей-інтернат № 21 "СТАРТ" спортивного профілю Кременчуцької міської ради Полтавської області

 





Разное



Жизнь замечательных людей. часть 20

Разное

Кольцов (Николай Скатов)
Колумб (Яков Свет)
Ковпак (Теодор Гладков, Лука Кизя)
Клаузевиц (Александр Свечин)
Кипренский (Иван Бочаров, Юлия Глушакова)
Ким Филби (Николай Долгополов)
Керенский (Владимир Федюк)
Кемаль Ататюрк (Александр Жевахов)
Качалов (Александр Таланов)
Катулл (Валентин Пронин)
Карпинский (Яков Кумок)
Кармалюк (Владимир Канивец)
Карлейль (Джулиан Саймонс)
Карл Маркс (Галина Серебрякова)
Карл Великий (Анатолий Левандовский)
Караджале (Илья Константиновский)
Кант (Арсений Гулыга)
Кампанелла (Альфред Штекли)
Камо (И. Дубинский-Мухадзе)
Калиостро (Елена Морозова)
Калинин (Анатолий Толмачев)
К. Р. (Элла Матонина, Эдуард Говорушко)
Истинный д'Артаньян (Жан-Кристиан Птифис)
Иосиф Бродский. Опыт литературной биографии (Лев Лосев)
Иозеф Мысливечек (Мариэтта Шагинян)
Иоган Гутенберг (Владимир Проскуряков)
Император Юлиан, или Опаленная мечта (Жак Бенуа-Мешен)
Имам Шамиль (Шапи Казиев)
Илья Николаевич Ульянов (Жорес Трофимов, Миндубаев)
Илья Ильич Мечников (Борис Могилевский)
Ильюшин (Феликс Чуев)

 
 
 
Жизнь замечательных людей.часть 21

Разное

Коненков (Юрий Бычков)
Кондратенко (Сергей Куличкин)
Конан Дойл (Максим Чертанов)
Коммунисты (Сборник)
Комиссары (Сборник)
Комиссаржевская (В. Носова)

 
 
 
Жизнь замечательных людей. часть 22

Разное

Коротков (Теодор Гладков)
Король Артур [с иллюстр.] (Вадим Эрлихман)
Королева Марго [с иллюстр.] (Андре Кастело)
Королева Виктория (Филипп Александр, Беатрис де л’Онуа)
Королев (Александр Романов)
Корней Чуковский (Ирина Лукьянова)
Конфуций (Владимир Малявин)
Константин Павлович (Майя Кучерская)
Кони (Сергей Высоцкий)

 
 
 
Жизнь замечательных людей. часть 23

Разное

Куприн (Олег Михайлов)
Куйбышев (И. Дубинский-Мухадзе)
Крылов (Н. Степанов)
Крупская (Людмила Кунецкая, Клара Маштакова)
Кромвель (Татьяна Павлова)
Кржижановский (Вл. Карцев)
Красный шут. Биографическое повествование об Алексее Толстом (Алексей Варламов)
Красин (Борис Кремнев)
Котовский (Геннадий Ананьев)
Косарев (Н. Трущенко)
Кортес (Кристиан Дюверже)

 
 
 
Жизнь замечательных людей. часть 24

Разное

Лелевель (Стефан Кеневич)
Левитан (Пророкова С. А.)
Лев Троцкий (Георгий Чернявский)
Лев Толстой (Виктор Шкловский)
Лев Гумилев (Валерий Демин)
Лариса Рейснер (Галина Пржиборовская)
Лаплас (Борис Воронцов-Вельяминов)
Лазарев (Борис Островский)
Лавров (А. Володин, Б. Итенберг)
Кэте Кольвиц (Софья Пророкова)
Кутузов (Михаил Брагин)
Курчатов (Петр Асташенков)

 
 
 
Жизнь замечательных людей. часть 25

Разное

Лодыгин (Людмила Жукова)
Лобачевский (Колесников)
Лихачев (Тамара Леонтьева)
Литературные портреты (М. Горький)
Лисянский (Иван Фирсов)
Лист (Д. Ш. Гаал)
Лётчики (Сборник)
Леся Украинка (Анатоль Костенко)
Лермонтов (Виктор Афанасьев)
Леонид Утесов (Матвей Гейзер)
Леонардо да Винчи (Алексей Дживелегов)
Леонардо да Винчи (Алексей Гастев)
Ленин. Жизнь и смерть (Роберт Пейн)

 
 
 
Жизнь замечательных людей. часть 26

Разное

Малышев (В. Чалмаев)
Максвелл (Владимир Карцев)
Макаров (Сергей Семанов)
Мазепа (Татьяна Таирова-Яковлева)
Мазарини (Людмила Ивонина)
Лютер (Иван Гобри)
Людовик XI. Ремесло короля (Жак Эрс)
Любовь Орлова (Александр Хорт)
Лукьяненко (Александр Федорченко)
Лосев (Аза Тахо-Годи)
Лоренцо Великолепный (Иван Клулас)
Ломоносов (Евгений Лебедев)
Ломоносов (А. Морозов)

 
 
 
Жизнь замечательных людей. часть  27

Разное

Маяковский (Александр Михайлов)
Мастера крепостной России (Сборник)
Маркс и Энгельс (Галина Серебрякова)
Марко Вовчок (Евг. Грандис)
Мария Ульянова (Людмила Кунецкая, Клара Маштакова)
Марина Цветаева (Виктория Швейцер)
Марина Мнишек (Вячеслав Козляков)
Маргелов (Борис Костин)
Марат (А. Манфред)
Мао Цзэдун (Александр Панцов)
Мамин-Сибиряк (Николай Сергованцев)

 
 
 
Жизнь замечательных людей. часть 28

Разное

Миронов (Лосев Федорович)
Минин и Пожарский (Руслан Скрынников)
Миклухо-Маклай (Михаил Колесников)-1965
Миклухо-Маклай (Михаил Колесников) – 1961
Микаэл Налбандян (Карэн А. Симонян)
Мечников (Семен Резник)
Мережковский (Юрий Зобнин)
Меншиков (Николай Павленко)
Менжинский (Теодор Гладков, Михаил Смирнов)
Мендель (Борис Володин)
Менделеев (Михаил Беленький)
Менделеев (Герман Смирнов) – 1974
Мелья (Юрий Погосов)

 
 
 
Жизнь замечательных людей.часть 29

Разное

Мольер (М. Булгаков)
Модильяни (Коррадо Ауджиас)
Мишель Фуко (Дидье Эрибон)
Михаил Федорович (Вячеслав Козляков)
Михаил Коцюбинский (Ирина Коцюбинская)
Михаил Иванович Глинка (Всеволод Успенский)
Михаил Булгаков (Алексей Варламов)
Мелье (Борис Поршнев)
Медведев (Теодор Гладков)

 
 
 
Іти на сторінку:
Категорії