Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 21 з поглибленим вивченням окремих предметів Кременчуцької міської ради Полтавської області

Новости

20 квітня у школі-інтернаті відбулась батьківська конференція,на якій було проведено підсумки навчальної діяльності учнів школи-інтернату,відзначено тих дітей, які досягли успіхів навчальному процесі.

У роботі конференції взяли участь директор школи-інтернату Деньга О.А.,  заступник директора з навчальної роботи Соколова О.Ф., лікар школи-інтернату Мирошниченко Ю.В.,   інспектор кримінальної міліції у справах неповнолітніх Автозаводського райвідділу Соколов Р.А.

Були розглянуті такі питання:

• Профілактика попередження злочинності в навчальних закладах;
  • Доцільність проведення щеплень і проходження медичного огляду учнями навчального закладу;
  • Підготовка до ДПА;
  • Концепція розвитку навчального закладу;
  • Інноваційний підхід до роботи батьківського комітету школи-інтернату.

Новости: 7

Результати олімпіад

Лінійка до Дня людей з обмеженими можливостями.

03 грудня у школі-інтернаті відбулася лінійка до Дня людей з обмеженими можливостями.
25.11.2018

Змагання з дзюдо

25 листопада відбулися міські змагання з дзюдо.

Запрошення до участі у конкурсі

Патріотична пісня.

Серед учнів школи -інтернату №21 був проведений конкурс патріотичної пісні.

Олімпійський тиждень.

З 10.09.2018 року по 14.09.2018 року у школі-інтернаті був проведений Олімпійський тиждень.
28.02.2018

Шановні батьки, відвідувачі школи!