Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 21 з поглибленим вивченням окремих предметів Кременчуцької міської ради Полтавської області

Виховна робота

19.12.17 школу відвідали казкові гості, які принесли до актової зали незвичайну ігрову виставу, що захопила учнів 1-5 классів. А вже костюми самих дітей були просто неперевершеними, до того ж, по закінченню свята кожного очікував солодкий подарунок.

Учнівський колектив Кременчуцької школи-інтернату №21 відправив новорічні подарунки до НВК селища Новолуганське Донецької області на загальну суму 3428 гривень.

Офіс Святого Миколая - фотозвіт ваших внесків:

Дякуємо всім за участь у акції "Офіс Святого Миколая".

Кожен бажаючий має змогу відчути себе головним чарівником свята та подарувати шматочок радості дітям. Навіть одна принесена іграшка може подарувати комусь тепло на душі. Усіх небайдужих чекаємо у кабінеті педагога-організатора, на першому поверсі, до 14.12.17 року.

Щасливих зимових свят!